1. خانه
  2. /
  3. آموزش
  4. /
  5. آموزش DAN
  6. /
  7. اکسیژن مدار بسته – MO2R

اکسیژن مدار بسته – MO2R

اکسیژن مدار بسته – MO2R

دوره اکسیژن مدار بسته – MO2R برای افرادی در نظر گرفته شده است که، دوره Oxygen First Aid را طی یک سال گذشته (12 ماه) با موفقیت گذرانده باشند.

دوره آموزشی DAN MO2R به منظور تشخیص صدمات غواصی طراحی شده است. محدودیت سنی برای شرکت در این دوره وجود ندارد،اما DAN پیشنهاد می کند که غواصان کم سن حتما با یک غواص بزرگسال در دوره شرکت نمایند.

سیستم پزشکی اکسیژن MO2R در مسافت های طولانی برای رساندن غواص آسیب دیده (که ممکن است 8 ساعت به طول انجامد) استفاده می شود. با گذراندن MO2R شخص آموزش می بیند تا چگونه غلظت بالایی از اکسیژن را به مدت 8 ساعت به غواص آسیب دیده هشیار و دارای تنفس ارائه کند. با بازیافت بازدم غواص آسیب دیده و حذف دی اکسید کربن (CO2) و افزودن مقدار کمی اکسیژن برای تکمیل اکسیژن مورد استفاده در متابولیسم بدن، مدت زمان تأمین اکسیژن را افزایش می دهد.

 

دوره آموزشی اکسیژن مدار بسته - MO2R

دوره آموزشی اکسیژن مدار بسته – MO2R

نکات دوره آموزشی MO2R:

  • MO2R برخی از اجزاء این دستگاه فقط برای یک مصدوم استفاده می شوند ( یکبار مصرف هستند)، در نتیجه پس از استفاده باید دور انداخته شوند.
  • هدف از MO2R: فراهم آوردن بالاترین غلظت اکسیژن اضطراری از لحظه ای است که علائم DCI تشخیص داده می شود، تا زمانی که درمان قطعی در یک مرکز تخصصی و یا اتاق فشار انجام شود.
  • اظلاعات بیشتر در سایت DAN Europe

 

فهرست