درباره دریاکاو

شرکت دریاکاو جنوب با توجه به توان اجرایی و عملیاتی موجود در مجموعه و همچنین نیاز روز افزون صنایع کشور به خدمات تخصصی غواصی و ساحلی، فراساحل و زیر سطحی در سال ۱۳۸۲ تاسیس گردید و اکنون با آغاز سال ۱۴۰۲ با افزایش تولیدات خود به حدود دو برابر به زودی صادرات بخشی از لوازم تخصصی غواصی را آغاز می نماید. در راستای افزایش سطح کیفی خدمات خود در سال 2008 موفق به‌ دریافت گواهی نامه‌های ذیل از موسسه رده بندی DNV شده است.

  • گواهینامه ISO-9001:2000
  • گواهینامه ISO-9001:2008
  • گواهینامه 29001:2007 -ISO/TS
  • گواهینامه ISO-14001:2004
  • گواهینامه OH SAS-180001:2007 AS

خدمات

شرکت دریاکاو با تکیه بر سال ها تجارت ارزنده فنی، اجرایی، مدیریتی، بازرگانی و تحقیقات گسترده با هدف ارائه خدمات دریایی و غواصی: ساخت و مشاوره، عملیات دریایی و غواصی، آموزش های تخصصی همگام با استاندارد های جهانی در زمینه های مهندسی، مشاوره، نصب و اجرای پروژه های ساحلی و فراساحلی فعال می باشد.

این مجموعه با بهره ‎مندی از كادر متخصص، مجرب، فني ، خلاق و متعهد تلاش خود را جهت رعایت حقوق مادی و معنوی مشتریان معطوف داشته و این مهم سر لوحه و خط مشی اصلی این شرکت می باشد. همچنین با تکیه بر سرمایه انسانی و با بهره ‏گیری از روش ‏های پیشرفته فنی، مهندسی، برنامه‏ ریزی و کنترل کیفی و همچنین در اختیار داشتن تعداد قابل توجهی از ماشین آلات و تجهیزات در زمینه ارائه خدمات مذکور گام ‏های مؤثری بردارد.

تامین تجهیزات و لوازم

تامین و فروش تجهیزات تخصصی غواصی، کمپرسور های فشار قوی، تجهیزات تخصصی در صنایع غواصی، تجهیزات دریایی و زیر سطحی، لوازم شنا، ساعت های ورزشی و کامپیوتر های غواصی سونتو  از جمله فعالیت های مجموعه دریاکاو می باشد. مجموعه دریاکاو در انجام پروژه های تحقیقاتی و زیست محیطی و همچنین آموزشهای تخصصی غواصی، شنا ، کمکهای اولیه DAN فعال می باشد.

 اهداف و ارزش های دریاکاو

ماموریت

شرکت دریاکاو جنوب به عنوان اولین و بزرگترین تامین کننده لوازم غواصی، شنا، تجهیزات دریانوردی، کمپرسور های فشار قوی، ساعت های ورزشی، در پی توسعه و گسترش و افزایش ویژگی های پایدار در سطح جهانی می‌باشد- مجموعه دریاکاو با بهره مندی از سرمایه انسانی ارزشمند و متخصص همیشه خود را مستعد برای تامین انتظارات مراجعین و پذیرش مسئولیت های اجتماعی و تلاش برای بهبود محیط زیست میداند

اهداف

۱-افزایش دامنه فعالیت های تحقیقاتی در زمینه فن آوری های نوین دریایی
۲-ارتقای کیفیت خدمات و محصولات و پشتیبانی بلند مدت

ارزش ها

۱- حفاظت از حقوق و ارائه بالاترین استاندارد ها به مشتریان از جمله ارزش‌های بنیادین مجموعه دریاکاو است
۲- قانون مداری و اجرای دقیق استاندارد های بین المللی در راستای فعالیت شرکت از اساسی ترین ارزش های دیگر این شرکت می‌باشد
۳- توسعه مستمر در تمامی حوزه های فعالیت شرکت و ارتقای کیفیت محصولات و کسب رضایت مشتری و توجه به کرامت انسانی برای مجموعه دریاکاو همواره ارزشمند تلقی می گردد
۴-توسعه فرهنگ یادگیری، آموزش، دانش محور بودن، مسئولیت پذیری، احترام به مشتری، خلاقیت و بهبود همیشگی در عملکرد بعنوان ارزش‌های بنیادین در مجموعه دریاکاو مورد توجه می باشد.

فهرست