AED دوره

شوک احیا خودکار بیرونی ( AED )

دوره کار با دستگاه شوک احیا خودکار بیرونی DAN بدین منظور طراحی شده است که عموم جامعه غواصی (و غیر غواصان علاقمند) پس از آموزش سطح ورودی بهتر قادر به تشخیص علایم هشدار دهنده ایست قلبی ناگهانی گردند و با استفاده از تکنیک های مقدماتی احیا (BLS) و دستگاه شوک احیا خودکار بیرونی (AED) تا زمان رسیدن آمبولانس و/یا انتقال مصدوم به نزدیک ترین مرکز درمانی مناسب، اقدام به انجام کمک های اولیه نمایند.

اهداف کلی دوره

این دوره بمنظور آموزش و تربیت عموم جامعه غواصی (و غیر غواصان واجد شرایط) بر پایه اصول کار با دستگاه شوک احیا خودکار بیرونی ( AED) برای احیا افرادی که دچار ایست قلبی شده اند طراحی شده است. در این دوره همچنین، کمک های اولیه و CPR با استفاده از تکنیک های مقدماتی احیا مورد بررسی قرار می گیرد. علاوه بر این، این دوره برای غواصان با تجربه و مدرسان یک فرصت بسیار عالی را فراهم می کند که ادامه تحصیل خود را ادامه داده و به دانش خود بیافزایند.

اهداف جزیی دوره

در انتهای این دوره شرکت کنندگان قادر خواهند بود:

· علایم هشدار دهنده ایست قلبی ناگهانی را تشخیص دهند.

· در زمان راه اندازی دستگاه شوک احیا خودکار بیرونی [1] اقدام به ارایه کمک های اولیه پشتیبانی حیات اولیه نمایند.

· ارایه شوک احیا با دستگاه اتوماتیک شو ک احیا

· ارایه پشتیبانی احیا مقدماتی با AED

  • از AED مراقبت و نگهداری کنید.

ماهیت و دامنه این دوره به آموزش غواصان و غیر غواصان علاقمند (مانند کاپیتان های قایق)، علاقمندان به دریا و اعضا خانواده غیر غواصان محدود می شود تا با استفاده از یک دستگاه شوک احیا خودکار بیرونی اقدام به ارایه مراقبت های اضطراری قلبی نمایند.

در این دوره آموزش احیای قلبی ریوی(CPR) و نجات غواصان اسکوبا ارایه نمی گردد. پیش فرض عملی این دوره بر این است که فرد بیمار یا غواص مصدوم قبلا به ساحل یا به داخل قایق آورده شده است.[1] Automated external defibrillator

تهران- خیابان موحد دانش

  • ایمیل: info@daryakav.com
  • تلفن : 02126140593
  • همراه : 09122008600

لینک های سریع

فروشگاه دریاکاو

عرضه و فروش لوازم و تجهیزات غواصی و شنا
new_ico_3.png
کلیه حقوق متعلق به شرکت دریاکاو میباشد .طراحی و توسعه تیم طراحی دریاکاو©

جستجو در سایت