دوره داروهای غواصی برای غواصان

این دوره برای افرادی است که علاقمند به یادگیری بهتر فلسفه غواصی و ایمنی آن هستند. این دوره شامل سرفصل هایی است که معمولا در آموزش غواصی ارائه نمی شود. مثل تناسب اندام غواص، طرح ایمنی، واکنش های ناشی از حساسیت و نحوه برخورد با آنها به هنگام انجام کمک های اولیه. رویکرد ماژولار این دوره تعداد عناوین دروس و مباحثی که توسط مدرس DAN ارائه می شود را نشان می دهد.

با تکمیل تمامی مولفه های این برنامه، غواصان مهارت های پایه ای کمک های اولیه برای تشخیص و مراقبت از غواص آسیب دیده را یاد خواهند گرفت. در این دوره افراد با روش های جلوگیری از سوانح غواصی و نحوه برخورد با آنها در صورت بروز، آشنا خواهند شد. شرکت در دوره های کمک های اولیه غواصی قبل، در حین و یا پس این دوره به شدت توصیه می شود.

اهداف کلی دوره

این برنامه برای آگاهی غواصان در مورد اینکه در مواقع اورژانس چه اتفاقاتی می افتد و این اتفاقات چه تاثیری بر بدن غواصان دارد طراحی شده است. این دوره چارچوبی را برای غواصان علاقمند فراهم می آورد که شامل سرفصل هایی است که معمولا در آموزش غواصی ارائه نمی شود. (پیش نیاز: ندارد)

اهداف جزئی دوره

با تکمیل تمامی مولفه های این برنامه، غواصان مهارت های پایه ای کمک های اولیه برای تشخیص و مراقبت از غواص آسیب دبده را یاد خواهند گرفت. در این دوره افراد با روش های جلوگیری از سوانح غواصی و نحوه برخورد با آنها در صورت بروز، آشنا خواهند شد. (پیش نیاز: داروهای غواصی برای غواصان)

تهران- خیابان موحد دانش

  • ایمیل: info@daryakav.com
  • تلفن : 02126140593
  • همراه : 09122008600

لینک های سریع

فروشگاه دریاکاو

عرضه و فروش لوازم و تجهیزات غواصی و شنا
new_ico_3.png
کلیه حقوق متعلق به شرکت دریاکاو میباشد .طراحی و توسعه تیم طراحی دریاکاو©

جستجو در سایت